בלוג// חדש ברב מסר // יום רביעי 29.05.2024

x
נסו את המערכת כעת!
חדש ברב מסר

ברב מסר חדשנות ופיתוח היא נשמת אפנו. באזור זה נפרסם את כל החידושים שלנו כך שתוכלו לקבל מבט מרוכז על מה חדש ברב מסר.

נסו את המערכת כעת!
פתחו חשבון התנסות

Schooler – מערכת לבניית קורסים דיגיטליים מבית רב מסר

יום ראשון, 8 לאוקטובר, 2017

Schooler היא מערכת ליצירה והפקה של קורסים דיגיטליים המאפשרת לכם לחלוק את הידע והמומחיות שלכם עם העולם ואפילו למכור את הקורסים (ממש לייצר הכנסה מהידע שלכם). מעתה, תוכלו ליצור בקלות ובפשטות קורסים דיגיטליים ובאמצעותם להגיע לקהל גדול יותר, להגדיל את ההכנסות שלכם, לעלות את הערך של העסק שלכם או בקיצור.. למה אתם מחכים?!
זה חינם ללקוחות רב מסר (למקרה שחשבתם שזה תירוץ טוב).

עדכון: מאז שסקולר הושקה היא התפתחה רבות: לימדו על כל החידושים כאן

העסק שלכם פועל כבר כמה שנים, עברתם עליות וירידות, הצלחות וכישלונות ובעיקר צברתם ידע והפכתם למומחים בתחומכם. עם זאת, הבעיה העיקרית בדרך כלל היא שהזמן שלכם מוגבל, אתם אומנם מצליחים לשרוד (ואפילו להצליח) בג'ונגל העסקים אבל כל פגישה עם לקוח דורשת זמן והשקעה, אתם גם רוצים לישון, לנהל חיים פרטיים ואפילו לצאת לחופש מדי פעם.. לבסוף, אתם מגיעים למסקנה שכמות הלקוחות שאתם מסוגלים להגיע אליהם מוגבלת. לא עוד! מהיום תוכלו להקים קורסים דיגיטליים ולחלוק את הידע שלכם עם העולם! הקורסים שתיצרו ימשיכו לעבוד עבורכם כשתישנו, תנפשו או פשוט תנהלו את העסק שלכם והם יוכלו לסייע בהרחבת העסק שלכם והגדלת ההכנסות.

מה זה Schooler?
Schooler היא מערכת בה תוכלו ליצור מספר בלתי מוגבל של קורסים דיגיטליים משלכם ולהשיק אותם בכל רגע. כל אחד מהקורסים יכול להיות מוגדר כקורס בתשלום, קורס בהרשמה או קורס חופשי (אפשר גם לשלב ולפתוח חלק מהקורס בחינם וחלק בתשלום). במערכת תוכלו לעלות בקלות את התכנים שלכם, לסדר אותם ולהנגיש אותם ללקוחות שלכם בצורה אטרקטיבית ונוחה. לאחר פרסום הקורס תוכלו לנהל את הרשמות התלמידים, להוסיף עוד תכנים, לעקוב אחר התקדמות התלמידים ובעצם כמעט כל מה שתרצו. כמובן שדאגנו לכם גם לאמצעי השיווק החדשניים ביותר הכוללים יצירת קופונים, מערכת שותפים וחיבור מלא למערכת רב מסר לשליחת דיוורים ו-SMS לתלמידים שלכם.

בניית קורס ב-Schooler ב-3 שלבים
בשלב הראשון תצטרכו ליצור את תכני הקורס שלכם באחד (או יותר) מהפורמטים הבאים:
1. פורמט וידאו (הנפוץ, המומלץ והיעיל ביותר).
2. פורמט PDF (מיועד בעיקר להרחבה של תוכן הווידיאו או למידע מאוד טכני).
3. פורמט דף אינטרנט (מיועד בעיקר לערוך "סיור אינטרנטי" בדפים שלכם או בדפים של אחרים).
בשלב השני תוכלו להקים ב-Schooler את הקורס שלכם, ליצור את השיעורים, לעלות את התכנים שיצרתם, להוסיף תקצירים, לצרף דפי עבודה, לבחור תמונה וצבע רקע ועוד.
בשלב השלישי תצטרכו להחליט האם אתם רוצים להציע את הקורס בתשלום, בהרשמה או בחינם לחלוטין. המערכת מאפשרת לכן לקבוע את המחיר ולגבות את התשלום באמצעות קארדקום או PayPal.
טיפ: במידה ובחרתם להציע את הקורס בתשלום מומלץ לפתוח את השיעור הראשון (ואפילו את השני) לצפייה ללא תשלום, כך לקוחות יוכלו לצפות לפני שהם מקבלים את החלטת הרכישה של הקורס, להתרשם מתוכן העניינים המלא של הקורס ולקבל את ההחלטה הנכונה – לרכוש את הקורס!.

כלים להפצה ושיווק קורס ב-Schooler
קופונים – ניתן ליצור קופוני הנחה לקורסים שלכם ולהשתמש בהם בהרשמה מוקדמת, הטבה לקהל לקוחות ספציפי, מבצע לקראת סגירת הרשמה, במסגרת שיתוף פעולה עם שותף שלכם ובכל פעילות אחרת שתבחרו.
מערך שותפים – תוכלו להקים מערך שותפים לקורסים שלכם שיוכלו לקחת חלק בהפצה של הקורסים. אתם קובעים את תנאי השותפות ומייצרים קופונים ייעודיים לכל שותף. המערכת תחשב עבורם את העמלה לכל שותף ותוכלו לנהל בקלות את התשלום לשותפים.

חיבור Schooler למערכת רב מסר
המערכות מחוברות באופן מלא כך שתוכלו לבצע תהליכים ניהוליים ושיווקיים רבים לרבים שלכם, לדוגמא:
1.רשימת תפוצה של תלמידי הקורס – המערכת מאפשרת לכם להגדיר רשימה ברב מסר אליה יועברו פרטי התלמידים בקורס וכך תוכלו לשלוח לתלמידים תזכורות, מידע נוסף, הצעות לקורסים ומוצרים נוספים ועוד.
2. רשימת מתעניינים – ניתן להגדיר רשימה נוספת אליה יועברו פרטי הקשר של אלו שהחלו את תהליך רכישת הקורס אבל לא בהכרח השלימו אותו. אליהן תוכלו לשלוח דיוור ו-SMS שיעודד אותם להשלים את תהליך הרכישה.
3.הרשמה מדפי נחיתה – בדפי הנחיתה שתיצרו במערכת רב מסר תוכלו להגדיר הרשמה ישירות לקורס ב-Schooler מבלי לעבור הרשמה נוספת בתוך Schooler.
חשוב! כדי שהחשבונות שלכם במערכת רב מסר ו-Schooler ידעו להחליף נתונים יש להגדיר באופן חד פעמי את הקודים בתוך מערכת Schooler (בלשונית "הגדרות רב מסר"). את הקודים האישיים שלכם תוכלו לקבל מהתמיכה הטכנית שלנו (בכל יום בין השעות 9:00 ל 20:00 וביום שישי בין 8:00 ל 12:00 בטלפון 03-717-7777).

רוצים לדעת עוד?
כחלק ממערכת Schooler הקמנו מרכז מידע המרכז בתוכו את כל הדברים שאתם צריכים לדעת כדי להקים קורס במערכת. תוכלו למצוא מידע כללי על קורסים דיגיטליים, סקירה מלאה של המערכת, כל השלבים להקמה והפצה של קורסים, מאמרים, טיפים וכל מה שיסייע לכם לבנות את מערך הקורסים שלכם.

הגיע הזמן ליצור את הקורס הדיגיטלי הראשון שלכם!