בלוג// חדש ברב מסר // יום רביעי 21.02.2024

x
נסו את המערכת כעת!
חדש ברב מסר

ברב מסר חדשנות ופיתוח היא נשמת אפנו. באזור זה נפרסם את כל החידושים שלנו כך שתוכלו לקבל מבט מרוכז על מה חדש ברב מסר.

נסו את המערכת כעת!
פתחו חשבון התנסות

עורך המסרים החדש של רב מסר

יום חמישי, 31 ליולי, 2014

עורך מסרים חדש ומשודרג

עורך המסרים הוא לב מערכת הדיוור. באמצעותו מעצבים מסרים מוסיפים תמונות למסר מעתיקים טקסט ממעבד תמלילים ומבצעים את כל מה שקשור לאופן בו המסרים שלנו נראים לנמענים שלנו.

general_interface

עורך המסרים החדש של רב מסר מציע יכולות חדשות ופותר בעיות ובאגים שהתגלו בעורך הישן. בין השאר בעורך החדש:

ממשק חדיש מודרני נקי ונוח לשימוש. בנוסף לשדרוג העיצוב של כל הכפתורים אפשר עכשיו לבחור בין תצוגת אייקונים מלאה הכוללת שלוש שורות לבין תצוגה מצומצמת המכילה את הפונקציות החשובות בשורה אחת.

all_icons

תבנית רספונסיביות טקסטואליות (מתאימות לכל המכשירים) חשובות במיוחד לאלו מבינכם שכותבים מסרים טקסטואליים בשורות קצרות. השיטה הנהוגה על ידי רבים מאלה שכותבים מסרים בשורות קצרות היא חיתוך השורה באמצעות פתיחת שורה חדשה. אלא שהשיטה הזו אינה נראית היטב בטלפונים סלולאריים. התבניות החדשות יפתרו את הבעיה הזו. כדי להשתמש ביכולת הזו בחרו תבניות ולאחר מכן בחרו "תבנית נימה אישית"

responsive_tamplate

מנהל תמונות משודרג: ממשק ניהול תמונות חדש מודרני ונוח לשימוש. תוכלו להעלות תמונות באמצעות drag and drop בפחות פעולות. כמו כן תוכלו לבצע עיבודים על התמונות כמו חיתוך היפוך או הבהרת צבעים.

image_manager

אפשרות הוספת כפתרים למסרים: חשוב מאוד ליצירת מסרים אפקטיביים יותר וליצירת הנעה לפעולה. תוכלו להפוך בקלות כל קישור במסר לפורמט של כפתור צבעוני ובולט. תוכלו לשלוט גם בצבע הכפתור, ובגודל שלו.

button

ממשק טבלאות משוכלל ונוח לשימוש: המבנה של מסרי דואר אלקטרוני מבוסס על טבלאות. העורך החדש מקל מאוד את העבודה עם טבלאות כולל כל הפעולות של יישור לצדדים ומרכוז, מזוג תאים. הוספה ומחיקה של שורות ועמודות צבעי רקע וכו'.

שיפור עיצוב של כפתור שיתוף בפייסבוק. כפתור בעיצוב מודרני ונקי יותר.

facebook_icon

אפשרות הוספת צבע רקע למסגרת המסר. מסר שאזור התוכן בו לבן וכל האזור החיצוני בצבע אחר (בדרך כלל גוון כל שהו של אפור) הוא נעים יותר לקריאה. העורך החדש יאפשר לכם לעצב מסרים בדרך הזו.

שמירה ומשלוח בדיקה ישירות מתוך העורך: מעתה לא תצרכו עוד לצאת מאזור העריכה כדי לשלוח בדיקות. בכל רגע תוכלו ללחוץ על כפתור הבדיקה לשלוח בדיקה ולהמשיך לערוך את המסר. עריכת מסרים נעשתה קלה יותר מאי פעם!

send_test_button

שמירת גרסאות אוטומטית על מחשב המשתמש: העורך החדש שומר בכל 5 שניות את גרסת העריכה שלכם במחשב שלכם. כך אם בעת העריכה יתרחשו אירועים כמו הפסקת חשמל תוכלו לעדיין לשחזר את העבודה שלכם הכניסה מחודשת מאותו מחשב.

פתרון בעיות ובאגים רבים. בעורך הישן היו בעיות רבות שקשורות בפורמט. מי מאיתנו לא נלחם עם טקסט שפשוט מסרב לקבל עליו את הפורמט הרצוי – גודל, צבע פונט הבלטה וכו'. מי לא נתקל במצב שבו מראה המסר בעורך היה שונה מזה שנשלח. כל הבעיות האלה ורבות אחרות הן נחלת העבר.

2 מחשבות על “עורך המסרים החדש של רב מסר

 1. היי:
  לגבי: "אפשרות הוספת כפתרים למסרים: חשוב מאוד ליצירת מסרים אפקטיביים יותר וליצירת הנעה לפעולה. תוכלו להפוך בקלות כל קישור במסר לפורמט של כפתור צבעוני ובולט. תוכלו לשלוט גם בצבע הכפתור, ובגודל שלו."

  אין פירוט כיצד ניתו לייצר זאת.
  אשמח להסבר,
  תודה

  1. שלום אמיר
   ראשית הנושא מוסבר בסרטון החדש

   כל שעליך לעשות הוא לסמן טקסט כקישור ואז לבחור בצ'ק בוקס תצורת כפתור
   לאחר שהכפתור ייוצר תוכל לשנות צבעים גודל טקסט גודל כפתור וכו'

סגור לתגובות.