ניוזלטר

x
נסו את המערכת כעת!
נסו את המערכת כעת!

שמירה על קשר עם הלקוחות שלכם הינה אחד האתגרים הקשים והמשמעותיים העומדים בפני בית עסק בכל אחד משלבי ההתפתחות שלו. אחת הדרכים המועדפות כיום על עסקים, לשמירה על קשר עם לקוחותיהם, היא שליחת ניוזלטר באמצעות דואר אלקטרוני, המעביר אל הלקוחות של העסק מסר ישיר ואישי, ישירות אל תיבת הדואר הפרטית של הלקוח. באמצעות ניוזלטריכול העסק לבשר ללקוחותיו או למתעניינים בשירותי העסק על מוצרים חדשים, שיפורים בשירות ומבצעים מעניינים. המסר יכול להיות צבעוני, עשיר ומרתק, וליצור לעסק מקור מתחדש של לקוחות חדשים ולקוחות חוזרים.

באמצעות שליחת ניוזלטר על-ידי דיוור אלקטרוני ממוקד, יכול בעל העסק להגיע לרמות אפקטיביות גבוהות ביותר על ידי ביצוע פילוח מדוייק של המסרים בהתאם לקהלי יעד שונים, תוך שמירה על עלות נמוכה של משלוח המסר, מול משלוח מסרים באמצעות דיוור ישיר מסורתי.

הפצת ניוזלטר הינה משימה חיונית לכל עסק, בין אם מדובר באירגון, חברה או בית עסק קטן. בעולם האינטרנט, בו המידע נגיש וזמין בכל רגע, חשוב מאד לשמור על מאגר הלקוחות שלכם "בעניינים" בכדי לא להישכח מן המודעות שלהם – אם המידע אודות העסק שלכם לא יגיע בצורה אקטיבית אל הלקוח, יתכן שכשהוא יהיה מעוניין לבצע החלטת רכישה, דוקא המידע של המתחרה שלכם יהיה זמין עבורו.

על מנת לקבל ניוזלטר, הלקוח צריך להירשם ולמסור את הפרטים שלו, מה שיכול לאפשר לכם להתאים את התוכן של הניוזלטר לפי מאפייניו המיוחדים של הלקוח. אם הלקוח הגדיר כי מעניין אותו מזון לחתולים, אז כמובן שאין טעם לשלוח לו פרטים על מבצע מיוחד על מזון לאיגואנות…

כיום קיימות מערכות שונות לביצוע משלוח ניוזלטר ובקרה על תוצאות המשלוח. מערכת רב-מסר מציעה לכם שירות משלוח דיוור אלקטרוני בו כל התחום הטכני מטופל על ידינו, כך שאתם משוחררים להשקיע את מרצכם בכתיבת המסר השיווקי הטוב ביותר! המערכת מציעה לכם תבניות עיצוב מוכנות מראש, בקרה על כמות המכתבים שחזרו, ומידע על הלחיצות שבוצעו על קישורים אותם כללתם בניוזלטר שלכם.