בלוג// חדש ברב מסר // יום רביעי 29.05.2024

x
נסו את המערכת כעת!
חדש ברב מסר

ברב מסר חדשנות ופיתוח היא נשמת אפנו. באזור זה נפרסם את כל החידושים שלנו כך שתוכלו לקבל מבט מרוכז על מה חדש ברב מסר.

נסו את המערכת כעת!
פתחו חשבון התנסות

אינטגרציית רב מסר – integrately

יום שני, 26 לאפריל, 2021

אינטגרציית רב מסר – integrately מאפשרת חיבור פשוט ומהיר למאות תוכנות שרבים מבעלי העסקים משתמשים בהן לניהול העסק. באמצעות האינטגרציה תוכלו לחבר לחשבון רב מסר שלכם מערכת לניהול קשרי לקוחות (CRM), מערכת הזמנות, אתר שיווקי, חנות אינטרנטית, עמודים עסקיים ברשתות החברתיות, מערכות לידים, פתרונות ענן, גיליונות אלקטרוניים של Google ועוד.

כולנו רוצים להעביר את התהליכים העסקיים והשיווקיים שלנו למצב "אוטומט", ללמד את המערכות שלנו "לדבר" האחת עם השנייה, ובכך, לחסוך זמן רב, לעבוד באופן יעיל ולספק שירות טוב יותר ללקוחות.

חיבור רב מסר ל- integrately מתווסף לשני חיבורים פופולריים שלנו לZapier ול- Integromat שכבר משמשים רבים מלקוחות רב מסר.

החיבורים האלו מאפשרים לחבר את החשבון שלכם ברב מסר כמעט לכל מערכת שתרצו ולגרום למערכות לעבוד כמערכת משומנת אחת שתסייע לעסק להתנהל בצורה טובה וחכמה יותר.

מה זה integrately?

integrately הינה פלטפורמה לאינטגרציה אוטומטית בין מערכות וללא צורך בידע טכנולוגי ובכתיבת קוד . הפלטפורמה מאפשרת למערכות "לדבר" זו עם זו ולהעביר נתונים בהתאם להגדרות והצרכים שלכם.

החברה שעומדת מאחורי integrately ממוקמת בהודו והתחילה את דרכה עם מערכת CRM בשם CompanyHub CRM. במהלך השנים, רבים מלקוחותיה ביקשו לייצר תהליכים אוטומטיים ולחבר את המערכת למערכות אחרות אך התקשו בעבודה עם הפתרונות הטכנולוגיים שהיו בשוק. הבקשות לפתרון החלו לחזור על עצמן יותר ויותר וכך פותח המוצר הייעודי לאינטגרציות בין מערכות -integrately.

Integrately שמה דגש על חווית משתמש נוחה ופשוטה שתאפשר גם למשתמשים ללא רקע טכנולוגי לייצר תהליכים אוטומטיים ואינטגרציות בקלות.

בימים אלו הם עובדים במרץ רב על חיבורים רבים ל- Integrately בהתאם לבקשות של לקוחות. כך בין היתר הם הגיעו לרב מסר ופיתחו את החיבור אלינו בזמן שיא של פחות מ-24 שעות!

איך זה עובד?

Integrately עובדת בשיטה של התניות (Triggers) ופעולות (Actions), כלומר, תוכלו להגדיר שאירוע מסוים (Trigger) באחת המערכות יתניע ביצוע פעולה (Action) ברשימת תפוצה ועוד.

דוגמה לטריגר (Trigger): ביצוע עסקה במערכת CRM, כניסה של נרשם חדש לרשימה, תיוג של ליד במערכת CRM, מענה על שאלון/סקר, ביצוע תשלום ועוד.

דוגמה לפעולה (Action): העברת נרשם לרשימה מסוימת, העברת ליד למערכת CRM או פתיחת עסקה עבור ליד במערכת CRM ועוד.

שימושים אפשריים באינטגרציית רב מסר – integrately

  • ייבוא נמענים ממערכות שונות ישירות לרב מסר
  • הכנסה אוטומטית של לידים מפייסבוק לרשימה ברב מסר
  • עדכון סטטוס של לקוח ברשימת התפוצה לאחר שינוי במערכת CRM
  • שמירת לידים שהתקבלו מהאתר לרשימה ברב מסר
  • לחבר בין מערכות לשידור וובינר לבין רשימת תפוצה
  • לאחר ביצוע סקר לקוחות ניתן להעביר את המשיבים לרשימות תפוצה שונות על בסיס התשובות שענו.

איך לחבר את רב מסר ל-integrately?

1) התחברות ראשונה ל- integrately– תחילה יש לפתוח חשבון ב- integrately עם הטבה מיוחדת ללקוחות רב מסר!

2) קבלת טוקנים– בקשו מצוות התמיכה של רב מסר טוקנים (אסימונים) שיאפשרו את החיבור בין מערכת רב מסר לחשבון integrately שלכם (support@responder.co.il03-717-7777).

3) אפליקציית רב מסר ב- integrately – הוסיפו את אפליקציית רב מסר לחשבון שלכם ב- integrately.

4) חיבור רב מסר למערכות נוספות– באמצעות האפליקציה תוכלו לחבר את רב מסר לכל אחת ממאות המערכות ש- integratelyמחוברת אליהן ולהגדיר את התהליכים שמתאימים לעסק ורשימות התפוצה שלכם.

5) יצירת תהליכים אוטומטיים – תוכלו להשתמש בתהליכים האוטומטיים הפופולריים שקיימים ב- integrately   או ליצור תהליכים חדשים שלכם.