בלוג// חדש ברב מסר // יום רביעי 29.05.2024

x
נסו את המערכת כעת!
חדש ברב מסר

ברב מסר חדשנות ופיתוח היא נשמת אפנו. באזור זה נפרסם את כל החידושים שלנו כך שתוכלו לקבל מבט מרוכז על מה חדש ברב מסר.

נסו את המערכת כעת!
פתחו חשבון התנסות

(אינטגרציית רב מסר -מורנינג (חשבונית ירוקה

יום חמישי, 15 ליוני, 2017

אינטגרציית רב מסר –מורנינג (חשבונית ירוקה) מאפשרת מעבר אוטומטי של רשימת הלקוחות בחשבונית ירוקה לתוך רשימות ברב מסר, ניהול חכם של התקשורת השיווקית עם הלקוחות שלכם ושליחת מסרים ממוקדים ורלוונטיים.

כבעלי עסקים אנו משקיעים משאבים עצומים בגיוס לקוחות חדשים ובמקרים רבים שוכחים לתחזק את הקשר עם הלקוחות הקיימים שלנו. זאת למרות שהנתונים מראים שגיוס לקוח חדש עולה פי כמה וכמה משימור לקוח קיים. אחת הסיבות המרכזיות לכך היא השימוש במספר מערכות לניהול העסק, דבר שהופך את העניין לאתגר של ממש. כדי לענות על הצורך החשוב הזה ולאפשר תקשורת שוטפת עם הלקוחות הקיימים חיברנו את רב מסר לחשבונית ירוקה. מעתה, תוכלו לחבר את המערכות במספר שלבים פשוטים ובכך, לחסוך זמן רב, לעבוד בצורה יעילה יותר ולתת שירות מצוין ללקוחות שלכם.

מה זה חשבונית ירוקה?

מורנינג (חשבונית ירוקה) היא מערכת אינטרנטית להפקה וניהול של חשבוניות, קבלות, הצעות מחיר ושאר מסמכים עסקיים, בצורה נוחה, חכמה ומתקדמת. המערכת מציעה מגוון רחב של כלים מתקדמים לניהול העסק, הכוללים בין היתר סליקת אשראי אינטרנטית ומאובטחת באמצעות קארדקום, תמיכה בתשלומי paypal, מסמכים מעוצבים במגוון סגנונות, ניהול לקוחות פריטים ותזרים, הפקת מסמכים בעברית ובאנגלית, תמיכה בכל המטבעות הנפוצים בעולם ועדכוני שער אוטומטיים ואפשרות לנהל מספר עסקים תחת אותו חשבון.

מה מאפשרת האינטגרציה?

החיבור מאפשר לכם לסנכרן את הלקוחות השמורים במורנינג עם רשימות התפוצה שלכם ברב מסר, שיתעדכנו באופן אוטומטי לאחר הוספה או עדכון לקוח.
כמו כן, ניתן לתייג לקוחות במורנינג על פי פילוחים שתגדירו ולקשר לרשימות תפוצה תואמות ברב מסר. מהיום, תוכלו לשלוח ללקוחות שלכם מסרים ממוקדים באופן אוטומטי, לשמור על תקשורת שוטפת איתם ולהציע להם מוצרים ו/או שירותים נוספים.

דוגמאות לתהליכים אוטומטיים שמאפשרת האינטגרציה

1.לאחר חיבור פשוט בין המערכות כל הלקוחות ששמורים במורנינג יצטרפו אוטומטית לרשימות ברב מסר כפי שהגדרתם.

2.לאחר פתיחת כרטיס לקוח חדש במורנינג הוא יתווסף גם לרשימה או הרשימות שתגדירו ברב מסר.

3.פילוחים של לקוחות ע"פ חיתוכים שהגדרתם ושליחת מסרים אוטומטיים ממוקדים.

איך לחבר את רב מסר למורנינג?

1.עוד לא חברים במורנינג? ניתן להצטרף עם הטבה בלעדית ללקוחות רב מסר- 30 ימים ראשונים במתנה. לקבלת ההטבה

2.קבלת טוקנים– בקשו מצוות התמיכה של רב מסר את קוד מפתח ה- API ואת קוד סוד ה- API, שיאפשרו את החיבור בין מערכת רב מסר לחשבון שלכם במורנינג (חשבונית ירוקה). (support@responder.co.il, 03-717-7777).

3.הגדרת החיבור בין המערכות– הגדירו את הסנכרון בין המערכות על פי הצרכים של העסק שלכם. למדריך לאינטגרציית רב מסר לחשבונית ירוקה.