אודות רב מסר

x
נסו את המערכת כעת!
נסו את המערכת כעת!
פתחו חשבון התנסות

רב מסר בע"מ היא חברת היי טק המפתחת תשתית טכנולוגית לשיווק באינטרנט במגוון ערוצים.

שירות רב מסר פועל משנת 2006 ומציע לשוק הישראלי מערכת דיוור משוכללת ומערכת דפי נחיתה, 'רב דף', מהטובות בעולם. משמעות שם החברה 'רב מסר' היא משולשת: מסרים בתפוצה רחבה, אוטומציה של סדרת מסרים ומסרים בערוצים שונים. השם מרמז על כך שרב מסר מוביל לרב מכר!

החזון של רב מסר הוא להציע לעסקים ולאנשי שיווק מערכת שתנהל כל ערוצי התקשורת השיווקית ההמונית בכל ערוץ אפשרי. צוות הפיתוח של רב מסר פועל ללא לאות לממש את החזון. כיום המערכת מציעה למשווקים מערכת משוכללת ביותר לנהל תקשורת שיווקית בדוא"ל, בהודעות טקסט, בדפי נחיתה הכוללים דפי נחיתה לסמארטפונים ולשוניות פייסבוק.

בנוסף לפיתוח רב מסר משקיעה רבות בשירות ובצוות התמיכה שלה. רב מסר מגייסת אני תמיכה צעירים דינמיים ידידותיים ידענים ואינטליגנטיים. אנשי התמיכה מתמידים בעבודתם אצלנו שנים רבות צוברים ידע רב ויוצרים יחס אישי עם הלקוחות. לא בכדי הצוות שלנו זוכה שוב ושוב לתשבחות רבות.

בעלים ומייסדים של רב מסר

ד"ר רוני הורוביץ, מנכ"ל החברה, הוא גם סגן ראש המחלקה להנדסת תעשיה וניהול במכללה האקדמית להנדסה ירושלים. בנוסף, רוני הוא הבעלים של אתר סודות השיווק באינטרנט, יועץ ומרצה בכיר בנושא שיווק באינטרנט ובין המייסדים של חברת SIT לחשיבה המצאתית שיטתית.

קובי חדד יזם בנשמתו הוא המייסד והבעלים של חברת KCS בנייית אתרים. חברת KCS הינה חברה המתמקדת באתרי אינטרנט עם UI בתקנים עולמיים ובטכנולוגיה מבוססת Open Source. בין לקוחותיה: משרד ראש הממשלה, הכור בדימונה, כנסת ישראל, אגד תעבורה, תדיראן, אונ' בר אילן, כתר, חבר, Pirelli, Continental, PressCast ועוד.בנוסף קובי חדד מרצה בכיר בנושא הקמת אתרים בכלל ובקוד פתוח בפרט,  ויועץ לארגונים וליזמים בארץ ובעולם בתחום הקמת אתרים ומערכות אינטרנטיות.

אורן שץ הוא המייסד והבעלים של חברת SEO ישראל חברת קידום האתרים. אורן הוא מהמומחים הותיקים והמובילים בארץ בתחום קידום האתרים והוא מרצה מבוקש וכותב פופולארי בבלוג שלו ובעיתונות.