שאלות נפוצות

x
נסו את המערכת כעת!
נסו את המערכת כעת!
פתחו חשבון התנסות

שאלות נפוצות

כאן תמצאו סיכום של השאלות הנפוצות שנשאלנו בשמונה שנות הפעלת המערכת. אם בכל זאת לא תמצאו את התשובה כאן, אל תהססו לפנות אלינובאמצעות טופס צור קשר או בטלפון 03-717-7777

סליחה על השאלה… אבל מהי בעצם מערכת רב-מסר?

אין צורך להתנצל… הנה אנחנו מסבירים: מערכת רב-מסר היא מערכת דיוור ודפי נחיתה מקצועית. היא מיועדת לסייע לכם לשמור על קשר עם לקוחות קיימים ופוטנציאליים. בלחיצת כפתור תוכלו לשלוח מסר מעוצב, נקי ומקצועי, לרשימת התפוצה המאושרת שלכם, ולקבל משוב מלא על אחוזי הפתיחה, הקלקות על קישורים ועוד. כל זה הוא כמובן רק קצה הקרחון של יכולות מערכת רב-מסר. רשימת היכולות המלאה מוצגת כאן


כיצד המערכת פועלת?

פשוט מאוד! אתם מקבלים מאיתנו שם משתמש וסיסמא (בדומה לחשבון Gmail או וואלה), ומרגע זה, המערכת לרשותכם ובשליטתכם המלאה. אין צורך בידע טכנולוגי כדי להפעיל את מערכת רב-מסר!

למידע מפורט על פעולת המערכת, מומלץ לצפות בסרטון ההיכרות.

כך זה עובד: 

אתם טוענים את רשימת התפוצה הקיימת שלכם אל תוך המערכת באמצעות קובץ אקסל בפעולת העתקה והדבקה פשוטה, כותבים ומעצבים את המסר האמצעות עורך המסרים המשוכלל אך הפשוט לשימוש שלנו, לוחצים על כפתור השיגור ובתוך זמן קצר המסר יימצא בתיבות הדוא"ל של הנמענים שלכם! 

מערכת רב-מסר היא אוטומטית לחלוטין והיא פועלת בשירות עצמי מלא. אין כל התערבות ידנית שלנו בעת השימוש שלכם במערכת ולכן תוכלו להפעיל אותה בכל מקום ובכל שעה שתרצו.


שמעתי שאתם מציעים גם מערכת דפי נחיתה, מה תוכלו לספר לי עליה?

רב דף מערכת דפי הנחיתה שלנו היא המערכת הטובה בעולם!

האם יש צורך להתקין תוכנה כדי להפעיל את מערכת רב-מסר?

אין צורך! מערכת רב-מסר היא שירות אינטרנטי שאינו דורש התקנת תוכנה כל שהיא. תוכלו להפעיל את המערכת מכל מקום בעל חיבור אינטרנט בארץ ובעולם בכל שעה של היום. תוכלו לשלוח מסרים מהחמשב, מהטאבלט ואפילו מהטלפון שלכם!


היכן נמצאת רשימת התפוצה שלי – אצלכם או אצלי?

רשימת התפוצה שלכם נמצאת על גבי השרתים שלנו והיא מאובטחת ומגובית. עם זאת, זו הרשימה שלכם ותוכלו לייצא אותה למחשב שלכם כקובץ אקסל בכל עת! למותר לציין שרב מסר לעולם לא תעשה כל שימוש ברשימת התפוצה שלכם!


מהיכן וכיצד נשלחים המסרים של מערכת רב-מסר?

המסרים של רב-מסר נשלחים מסוללת השרתים החזקים והמודרניים שלנו. כדי להקטין מאוד את הסיכוי לחסימה או כניסה לתיבת הספאם, כל מסר נשלח בנפרד. קצב המשלוח מהיר מאוד: רשימה של 10,000 כתובת מייל תישלח בפחות משתי דקות מרגע לחיצה על כפתור השיגור.


האם המייל שמתקבל אצל הנמענים שלי מתקבל ממני או מרב-מסר?

המייל מתקבל מכם! הנמענים שלכם יראו את כתובת המייל והשם שאתם קובעים. השם והכתובת הללו הם לחלוטין בשליטתכם. יותר מכך, אתם יכולים ליצור רשימות שונות שבכל אחת כתובת שולח ושם שולח שונים. כאשר נמען שלכם ישיב למייל ששלחתם אליו, התגובה תגיע לתיבת המייל שלכם.


מדוע בעצם להשתמש במערכת רב-מסר, כאשר אני יכול לשלוח את המסרים מ-outlook או Gmail לגמרי בחינם?

שאלה מצוינת! לפני שאענה יש לי כמה שאלות אליכם:

האם אתם שולחים את המייל שלכם בלחיצת כפתור אחת או מחלקים לקבוצות ושולחים כל קבוצה בנפרד?
כמה זמן לוקח לכם לשלוח מסר לכל רשימת התפוצה? האם אתם מטפלים ידנית בבקשות הסרה?
כמה זמן זה לוקח?
ומה לגבי כל המיילים החוזרים – מה אתם עושים איתם? ממשיכים לשלוח?
מנקים את הרשימה מהם? כמה זמן זה לוקח?
האם אתם יודעים כמה נמענים פותחים את המסרים שלכם ומי הם, כמה מקליקים על קישור ומי הם?
כיצד אתם מטפלים בבקשות הסרה?
מה לגבי משלוחים אוטומטיים? הרשמה לרשימת התפוצה? דפי נחיתה? טפסים?

אתם מתחילים להבין את העניין? אם מערכת רב-מסר תחסוך לכם רק שעה בחודש, כבר החזרתם את ההשקעה בה וכל זאת עוד מבלי להזכיר את אפשרויות המשלוח ופילוח הרשימה המתוחכמות שיסייעו לכם לקדם את עסקיכם לגבהים חדשים! שימו מאחור את האמצעים הפרימיטיביים, והתחילו להשתמש בכלים של המקצוענים!


האם אתם מספקים תמיכה טכנית?

בודאי! אנחנו מספקים תמיכה טכנית בטלפון ובדואר אלקטרוני. אנשי התמיכה הטכנית שלנו מיומנים ביותר וכמובן, ידידותיים, רגועים וחייכנים. התמיכה הטכנית היא חלק מהשירות וללא תשלום נוסף. שעות התמיכה הן בימי השבוע בין 9:00 ל 20:00 וביום שישי בין 8:00 ל 12:00.


האם אוכל לעצב בעצמי ניוזלטר שייראה נקי ומקצועי?

בהחלט כן! את המסר שלכם תוכלו לעצב באמצעות עורך המסרים של רב-מסר שהוא מעין מעבד תמלילים בסגנון WORD. העורך יאפשר לכם ליצור מבנה דף באמצעות טבלאות, לשלב תמונות ולהעתיק טקסט מתוך מעבד תמלילים. תוכלו גם לשכור מעצב שיצור עבורכם תבנית מסר קבועה שבה רק התוכן משתנה. את התבנית תוכלו לשמור במערכת. מערכת רב-מסר אינה מוגבלת בעיצובים שניתן ליצור באמצעותה. אין צורך בידע ב HTML או בכל טכנולוגיה אחרת כדי ליצור מסרים מעוצבים!

לחצו כאן לראות דוגמא של מסר מעוצב של מגזין בניין ודיור (יפתח בחלון חדש)


האם המערכת מציעה תבניות עיצוב?

בהחלט! תוכלו להשתמש במגוון תבניות העיצוב המקצועיות שהמערכת מציעה.


כיצד אתם מונעים מהמסרים שנשלחים מהמערכת להיחסם או להיכנס לתיבת הספאם של הנמענים?

כדי להבטיח אחוזי העברה חסרי תקדים לתיבות הדואר הנכנס, שירות רב-מסר מפעיל מערך משולב הכולל ארבעה מרכיבים עיקריים:

1) כלים טכנולוגיים מתקדמים המבטיחים עמידה בסטנדרטים המחמירים ביותר של ספקי האינטרנט.
2) מערכת קשרים אישית הדוקה ומתמשכת עם בעלי תפקידים רלוונטיים בחברות האינטרנט.
3) שירות רב-מסר הוא היחיד בארץ המשתמש בשירותים של חברה אמריקאית בשם SuretyMail, לניהול הקשרים עם חברות האינטרנט הבין לאומיות.
4) מתן יעוץ אישי ללקוחות רב-מסר כיצד לכתוב, לערוך ולעצב מסרים נקיים ממרכיבים שעלולים להעלות את ניקוד החשדנות במסנני הספאם.

כחלק מפעולות ההדרכה הקמנו אתר מידע מקיף ומפורט בנושא.


כיצד אתם מתמודדים עם החוק נגד דואר זבל?

רב מסר היא פלטפורמה טכנולוגית. לרב מסר אין בעיה

ראשית, אנחנו נמנעים מלקבל לקוחות שאינם פועלים באופן מלא על פי החוק. אנחנו מקבלים אך ורק לקוחות ששולחים מסרים לנמענים, שיש בידם אסמכתא לרצונם לקבל את המייל. בנוסף, יש במערכת כמה מרכיבים שיסייעו לכם לעמוד בדרישות החוק:

רענון רשימות אוטומטי: אם ברשותכם רשימה שאספתם במשך זמן רב אך אין בידיכם אסמכתא על רצונם של הנמענים לקבל מכם מסרים, המערכת תסייע לכם לקבל הסכמה של מספר מקסימאלי של נמענים באמצעות טכנולוגיה מיוחדת שפיתחנו.

רישום כפול: אם אתם אוספים כתובות מייל באמצעות טפסי הרשמה באתרי אינטרנט, המערכת תאפשר לכם להפעיל מנגנון של רישום כפול שמבטיח באופן מוחלט את זהותו של הנרשם.
שמירת אסמכתא: המערכת תשמור את כתובת ה-IP ומועד ההרשמה של כל נמען כדי שתהיה לכם הוכחה להרשמתו.

למידע נוסף על החוק נגד דואר זבל אתם מוזמנים לצפות בסרטון בנושא!


כיצד טוענים למערכת את רשימת התפוצה שברשותי?

המערכת מאפשרת ייבוא רשימת תפוצה, שפרטיה שמורים על גבי מסמך ,Excel בקלות של לחיצת כפתור. בנוסף לכתובת המייל תוכלו לטעון למערכת גם שם, טלפון, כתובת, תאריך יום הולדת וכל פרט אחר שתרצו לשמור על הנמענים שלכם. כתובות אלה חייבות להיות כאלה שנאספו בהתאם לחוק נגד דואר זבל. המדיניות שלנו היא אפס סובלנות לספאם! לפרטים נוספים, צפו בסרטון שלנו בעניין החוק נגד דואר זבל.


הרשימה שלי מכילה כתובות כפולות ומיילים שגויים מה יקרה איתם?

המערכת מסננת כתובות כפולות ומנקה כתובות שגויות. הרשימה שתיכנס למערכת רב-מסר תהיה נקיה מכפילויות ומכתובות שגויות!


האם אוכל להציב טופס הרשמה באתר שלי?

בודאי! מערכת רב-מסר מאפשרת הרשמה אוטומטית באמצעות טופס הרשמה מעוצב שאתם מטמיעים בקלות באתר שלכם. מערכת רב-מסר מייצרת באופן אוטומטי לחלוטין קוד HTML, אותו תוכלו לשתול באתר שלכם וליצור באופן פשוט וקל טופס הרשמה. הנתונים של כל נרשם יזרמו למערכת רב-מסר, מבלי שהנרשם יחוש בפעולתה של המערכת.

אנחנו מציעים מערכת עיצוב טפסים משוכללת ומקצועית שתאפשר לכם ליצור טפסים מרהיבים ומושכים שיגדילו מאוד את קצב ההרשמה לרשימת התפוצה שלכם.

צפו בסרטון שמציג את מערכת הטפסים המשוכללת של רב מסר


כיצד המערכת מטפלת בבקשות הסרה מרשימת התפוצה?

באופן אוטומטי מלא! כל מסר שיוצא מהמערכת מכיל קישור להסרה מרשימת התפוצה. נרשם שלוחץ על הקישור מסיר את עצמו באופן אוטומטי ובשירות עצמי – המערכת חוסכת לכם באופן מלא את הסירבול הכרוך בהסרה מרשימת התפוצה. אתם תקבלו הודעה במייל על כל נרשם שביקש לעזוב.


האם כתובות המייל שלי בטוחות על גבי השרתים של מערכת רב-מסר?

מערכת רב-מסר מותקנת על גבי שרתים חזקים המגובים לעיתים קרובות באופן מקצועי על פי כל התקנים המתקדמים. כתובות המייל שלכם בטוחות על גבי השרתים שלנו יותר משהם בטוחות על גבי המחשב שלכם. המערכת שלנו מאובטחת ואנחנו שומרים מכל משמר על כתובות המייל שלכם. לאיש לא תהיה גישה אליהם.


האם אפשר להתייעץ איתכם כיצד להשתמש באופן אופטימאלי במערכת?

כן. נשמח לסייע לכם לתכנן אסטרטגיית משלוח בעלת אימפקט מקסימאלי על קהל היעד שלכם ואשר תגדיל מאוד את הביקוש למוצר או השירות שאתם מציעים.


האם יש הגבלה על מספר המיילים שאפשר לשלוח דרך המערכת?

ההגבלה היחידה היא הכושר שלכם לשכנע את הגולשים באתר להירשם לרשימת התפוצה שלכם. המחירים שלנו נקבעים על פי גודל רשימת התפוצה שלכם ולא על פי נפח הדיוור.


ראיתי שאתם מקדמים את הרעיון של סדרת מסרים אוטומטית. מה זה בעצם?

סדרת מסרים אוטומטית היא כלי שיווקי בעל עוצמה רבה מאוד! סדרת מסרים מאפשרת לכם להיות בקשר רציף עם הנרשמים שלכם, לשכנע אותם בעדינות ובהדרגה לרכוש מכם מוצרים או שירותים וכל זאת, באופן אוטומטי מלא, מבלי שאתם נוקפים אצבע לאחר הפעולה החד פעמית של הקמת הסדרה!

כך זה עובד:

אתם מכניסים מראש אל תוך המערכת סדרה של מסרים וקובעים את מרווח הזמן ביניהם, לדוגמא:

מסר ראשון – מיידי.
מסר שני – שלושה ימים לאחר הראשון.
מסר שלישי – שבוע לאחר השני.
מסר רביעי – 12 יום לאחר השלישי.
כך הלאה – מספר בלתי מוגבל של מסרים.

עכשיו נניח שנרשם חדש נרשם אצלכם באמצעות טופס הרשמה, באמצעות ייבוא או באמצעות הרשמה ידנית:

הנרשם יקבל מיד ברגע ההרשמה את המסר הראשון שלכם.
ביום השלישי להרשמתו יקבל את המסר השני.
ביום ה-10 להרשמתו (שבוע לאחר שקיבל את המסר השני) יקבל את המסר השלישי.
ביום ה-22 להרשמתו יקבל את המסר הרביעי.
כך הלאה, על פי תוכנית המסרים שקבעתם.

אתם יכולים לשלוח באמצעות סדרת מסרים סדרת טיפים, קורס בדואר אלקטרוני, משפטי השראה, סיפורים מעניינים וכו' – אתם מוגבלים רק בדמיונכם. הסדרה יכולה לעבוד עבורכם שנים מבלי שתצטרכו לנקוף אצבע, וליצור עבורכם את מערכת היחסים עם הלקוחות הפוטנציאליים או הקיימים שתציב את המותג שלכם לפני עיניהם ובמרכז תודעתם.


האם מערכת רב-מסר תומכת בשפות שאינן עברית?

בודאי! אפשר לשלוח מסרים באמצעות רב-מסר בכל שפה!


כיצד מחברים את האתר שלי למערכת רב-מסר?

כדי להפעיל את מערכת רב-מסר כל שנדרש הוא לשתול במקום המתאים באתר את טופס ה-HTML שהמערכת יוצרת באופן אוטומטי. מדובר בפעולה פשוטה ביותר. אם אין לכם ידע מספיק ב-HTML תוכלו לבקש סיוע ממי שבנה לכם את האתר.


יש לכם כמה מתחרים בשוק. מה היתרון שלכם על פניהם?

ראשית, יש לנו מתחרים ראויים ולא תשמעו מאיתנו מילה רעה עליהם. אחרי שאמרנו את זה, חשוב לנו להדגיש שאנחנו מובילים בכל פרמטר אפשרי. המערכת שלנו ידידותית במיוחד בזכות העובדה שהיא תוכננה ונבנתה על ידינו מהיסוד (בניגוד לחלק מהמתחרים שמפעילים מערכות זרות) ובזכות העובדה שאנחנו לא נחים לרגע בפיתוח המערכת, תוך הקשבה ללקוחות שלנו. רב-מסר היא מערכת בעלת יכולות שאינן מוצעות במערכות אחרות ובמיוחד בכל מה שקשור במשלוחים אוטומטיים מתוחכמים, גמישות הפעלה ופילוח רשימות, וכמובן, בשירות המעולה שלנו שהוא ידידותי ומקצועי ביותר. לכל אלה תוסיפו, כמובן, את המחירים הנוחים שלנו!


מה הן אפשרויות פילוח רשימת הנמענים שלי?

פילוח רשימות הוא מרכיב שיווקי בעל עוצמה רבה. באמצעות חלוקת הרשימות לרשימות משנה אתם יכולים לחדד ולמקד את הפניה השיווקית שלכם. רב-מסר היא אחת המערכות המתקדמות בעולם באפשרויות פילוח רשימות הנמענים.

אפשרויות הפילוח הן אלה:

רשימות תפוצה: מאפשרות חלוקה של הנמענים לפי תחומי עניין, שלבים בתהליך הרכישה וכו'. המערכת מאפשרת מספר בלתי מוגבל של רשימות תפוצה אותן אפשר ליצור בלחיצת כפתור. המערכת מאפשרת משלוח לקבוצות של רשימות תפוצה, תוך ניקוי הכתובות הכפולות בתוכן (נרשם שקיים בכמה רשימות יקבל את המסר רק פעם אחת ולא בצורה כפולה).

קבוצות משלוח: קבוצת משלוח היא חלק מרשימת תפוצה, המאופיינת בערך כלשהו של שדה (פרט שקשור לנרשם). לדוגמא: לוטרינר יש רשימת לקוחות שבה אחד השדות הוא "סוג בעל חיים". הוטרינר יכול לשלוח מסר לבעלי כלבים, או לבעלי חתולים בנפרד, ולהציע להם הצעה ממוקדת ובכך להגביר מאוד את ההיענות לה.

פילוח על פי פעולה שבוצעה במשלוח קודם: תוכלו לשלוח מסר למי שפתחו מסר קודם, למי שלא פתחו מסר קודם או למי שלחצו על קישור מסוים במסר קודם. זהו כלי שיווקי רב עוצמה: נמען שלחץ על קישור מסוים, ביטא בכך עניין בנושא הקישור והוא פתוח לקבל מידע נוסף באותו נושא – כך תוכלו לקבל הזדמנות נוספת לשווק את ההצעה שלכם באופן ממוקד.


האם המערכת תוכל לשלוח מסר אוטומטי ביום ההולדת של הנמענים שלי?

כן, והרבה יותר מכך! המערכת תוכל לשלוח סדרת מסרים שמבוססת על יום ההולדת של הנמענים שלכם: במקום לשלוח מסר בודד ביום ההולדת עצמו, תוכלו לשלוח סדרת תזכורות לקראת יום ההולדת במרווחי זמן גמישים לחלוטין לפני ואחרי תאריך יום ההולדת של הנמען. אופן משלוח זה מתאים לכל תאריך של נרשם ולאו דווקא ליום הולדת.


האם המערכת מתאימה לדרישות של החוק החדש נגד דואר זבל ?

כמובן! המערכת מאפשרת לכם לשמור אסמכתא על כל נרשם באמצעות טופס הרשמה. האסמכתא כוללת את כתובת ה- IP  ומועד ההרשמה המדוייק של כל נרשם. כמו כן, המערכת מאפשר רישום כפול – שליחת מייל אישור לכל נרשם כדי לוודא את זהות הנרשם ולמנוע תביעות מיותרות.


אתם ממשיכים לפתח את המערכת?

בהחלט כן! מערכת רב-מסר נמצאת בפיתוח מתמיד ובחזית הטכנולוגיה. בניגוד למערכות אחרות שבעליהן חוסכים בפיתוח או שפשוט אין להם גישה לקוד כי הם מפעילים מערכות מיובאות, אנחנו מעסיקים סוללת תוכניתנים מוכשרים שעובדים ברציפות וללא לאות על פיתוח המערכת. כלקוחות רב-מסר תזכו לקבל ללא תשלום נוסף את כל הפיתוחים העתידיים שלנו.


יופי! נראה שיש למערכת כל מה שאני צריך ויותר, אז כמה השירות עולה?

המחירים של רב-מסר נקבעים על פי גודל רשימת התפוצה שלכם המאוחסנת במערכת. כאן תמצאו את טבלת המחירים המלאה של מערכת רב-מסר.


יש לי שאלה נוספת עליה לא עניתם כאן. מי יוכל לענות לי עליה?

נשמח לענות על כל שאלה. צרו איתנו קשר באמצעות טופס צור קשר או בטלפון 03-717-7777