בלוג// כללי // יום רביעי 29.05.2024

x
נסו את המערכת כעת!
נסו את המערכת כעת!
פתחו חשבון התנסות

עדכון לתוסף רב מסר-וורדפרס

יום שני, 4 לפברואר, 2019

אינטגרציית רב מסר – וורדפרס מאפשרת לכם חיבור פשוט וקל לתוספי הטפסים הפופולריים Conact Form 7, Pojo Forms – ומעכשיו גם Elementor.

לפני כשנתיים השקנו את תוסף רב מסר – וורדפרס, המאפשר לכם לבנות טפסים באמצעות אחד מתוספי הטפסים הפופולריים ולחבר את הטפסים ישירות לרשימה לבחירתכם ברב מסר.

לאחרונה שדרגנו את התוסף וגם הוספנו חיבור ל-Elementor, תוסף ה-drag & drop הטוב ביותר לבניית אתרי וורדפרס כיום (תוכלו למצוא הסבר מפורט בהמשך הפוסט).

לחצו כאן להורדת התוסף מאתר וורדפרס wordpress.org

 

למה להשתמש בתוסף רב מסר – וורדפרס?

כי הוא ישפר את תהליכי השיווק והמכירות שלכם, יחסוך לכם הרבה זמן ויהפוך את חוויית השימוש שלכם ברב מסר לפשוטה יותר.

תוסף רב מסר – וורדפרס מאפשר לכם לבנות טפסים באמצעות אחד מתוספי הטפסים הפופולריים בוורדפרס – Elementor, Conact Form 7ו-Pojo Forms – ולחבר את הטפסים ישירות לרשימה לבחירתכם ברב מסר. בקלות תוכלו ליצור באתר שלכם כמה טפסים שכל אחד מהם מוביל לרשימה אחרת – לדוגמה, טופס יצירת קשר יוביל לרשימת יצירת קשר, וטופס הרשמה לניוזלטר – לרשימת הניוזלטר. אפשר כמובן גם לקשר טפסים שונים לאותה רשימה.

עדכון גרסה לתוספי הטפסים  conact form 7 ו- Pojo Forms

CF7 – Contact Form 7 – מה התחדש?

  • אפשרות להגדיר שדה נסתר (מבין השדות המותאמים אישית שהוקמו ברב מסר) וגם להגדיר את הערך של השדה הנסתר ( בעיקר משמש לשדה ref).
  • אפשרות להגדיר את ההתנהגות של נרשם שכבר קיים ברשימה כמו בטפסים של רב מסר: עדכון נרשם ושמירת ותק, או הרשמה מחדש ואיפוס ותק ושדות.
  • הגדרת דף תודה בעמוד חדש או באותו עמוד.
  • עדכון טופס קיים – הוספה או שינוי של שדות בטופס מתוך ממשק וורדפרס. אם אתם רוצים להוסיף שדה, חזרו קודם כול לרב מסר והוסיפו שם את השדה, כדי שנוכל לקלוט את נתוני הנרשם במערכת.
  • תיקוני באגים.

pojo- מה התחדש?

  • אפשרות להגדיר את ההתנהגות של נרשם שכבר קיים ברשימה כמו בטפסים של רב מסר. עדכון נרשם ושמירת ותק או הרשמה מחדש ואיפוס ותק ושדות.
  • תיקוני באגים.

הפעלת conact form 7 ו- Pojo Forms ב-5 שלבים פשוטים:

1. ודאו שתוסף הטפסים שאתם רוצים לעבוד איתו מותקן באתר הוורדפרס שלכם.

2. הורידו את תוסף רב מסר והתקינו אותו באתר הוורדפרס שלכם.

3. בקשו מצוות התמיכה של רב מסר אסימונים (טוקנים) שיאפשרו את החיבור המאובטח בין אתר הוורדפרס לבין מערכת רב מסר (03-717-7777, support@responder.co.il).

4. הכניסו את פרטי האסימונים – קוד אסימון וקוד סודי – למערכת תוסף רב מסר, בלשונית חיבור לרב מסר. ודאו שקיבלתם הודעה ירוקה על כך שהתקשורת עם רב מסר תקינה.

וודאו כי קיבלתם הודעה ירוקה שהתקשורת עם רב מסר תקינה.

5.לאחר שתתחברו לחשבון הרב מסר שלכם תתווסף לשונית הטפסים- contact form 7 או Pojo Forms (תלוי מה מותקן אצלכם באתר) ולשונית נרשמים.

לשוניות טפסים ל-Contact Form 7 ול-Pojo Forms: כאן תוכלו ליצור את הטפסים לאתר הוורדפרס שלכם ולהגדיר את השדות הנדרשים – כולל שדות מותאמים אישית – ואת רשימת התפוצה שאליה ייכנסו הנרשמים. אפשרויות נוספות להגדרה: דף תודה; מה לעשות אם הנרשם קיים ברשימה; הגדרת שדה נסתר (רק ב-CF7).

לאחר הגדרת פרטי החיבור ברב מסר תועברו לממשק תוסף הטפסים שבחרתם, שם תשלימו את הגדרת הטופס (ושם נוצר הטופס בפועל).

יצירת הטופס בתוסף Contact form 7

יצירת הטופס ב pojo forms

לשונית נרשמים: כאן תוכלו לצפות בפרטי האנשים שנרשמו דרך הטופס שהגדרתם, ולמעשה בכל פרטי הנרשמים שלכם ברשימות רב מסר.

תוסף הטפסים Elementor

תוסף אלמנטור יודע לעבוד עם כל תבנית או עמוד בוורדפרס, כך שתוכלו לחבר אתרים לרב מסר בקלות! קיבלנו המון המון בקשות לאפשר חיבור לטפסים בתוסף אלמנטור – אולי כי הוא נחשב כיום לתוסף ה-drag & drop הטוב ביותר לבניית אתרי וורדפרס, ובזכותו אלפי אנשים שלא יודעים לכתוב אפילו שורת קוד אחת הצליחו לבנות לעצמם בקלות אתרי אינטרנט.
ביקשתם? קיבלתם! שדרגנו את תוסף רב מסר – וורדפרס, ועכשיו הוא עובד גם עם אלמנטור, בגרסתו החינמית.

לאלמנטור יש גם גרסת PRO. התוסף הזה מאפשר ליצור טפסים לגרסה החינמית. בהמשך נשיק גם אפשרות לחיבור הטפסים של גרסת אלמנטור PRO.

באמצעות התוסף תוכלו ליצור מספר בלתי-מוגבל של טפסים לאתר, וכל אחד מהם יוביל לרשימה אחרת ברב מסר. מבחינה שיווקית מדובר בשדרוג תהליך העבודה, כי תוכלו לשלוח מסרים מדויקים לפי הצרכים של הלקוחות שלכם באתר.
לדוגמה, טופס צור קשר משמש בדרך כלל לפניות שקשורות לשירות שאתם מציעים באתר, לעומת הרשמה לניוזלטר, שמצביעה על רצון לקבל מכם עדכונים שוטפים. ברגע שאתם יוצרים רשימה נפרדת לכל טופס, תוכלו בקלות לשלוח מסר אוטומטי מתאים לכל סוג של פנייה.

איך זה עובד?

שדרגנו את תוסף הטפסים הקיים של רב מסר לוורדפרס כך שיעבוד עכשיו גם עם טופסי אלמנטור. אם הוא כבר מותקן אצלכם באתר, עדכנו גרסה כדי לקבל את התוספת החדשה.
בגרסה החדשה תופיע לשונית טפסים לאלמנטור.
אם אתם עובדים עם התוסף בפעם הראשונה, בקשו מצוות התמיכה של רב מסר סט של אסימונים (טוקנים) לתוסף הטפסים של וורדפרס. אחרי שתכניסו את הקודים שקיבלתם בלשונית חיבור לרב מסר, תתווסף לתפריט שלכם לשונית טפסים לאלמנטור.

הפעלת תוסף הטפסים  Elementor ב-8 שלבים פשוטים:

1. ודאו שתוסף אלמנטור מותקן באתר הוורדפרס שלכם.

2. הורידו את תוסף רב מסר והתקינו אותו באתר הוורדפרס שלכם.

3. בקשו מצוות התמיכה של רב מסר אסימונים (טוקנים) שיאפשרו את החיבור המאובטח בין אתר הוורדפרס לבין מערכת רב מסר (03-717-7777, support@responder.co.il).

4. הכניסו את פרטי האסימונים – קוד אסימון וקוד סודי – למערכת תוסף רב מסר, בלשונית חיבור לרב מסר.

וודאו כי קיבלתם הודעה ירוקה שהתקשורת עם רב מסר תקינה.

5.לאחר שתתחברו לחשבון הרב מסר שלכם לשונית טפסים לאלמנטור תיפתח

6.בלשונית טפסים לאלמנטור לחצו על כפתור טופס חדש והגדירו את כל פרטי הטופס לפי הסדר ולפי הצרכים שלכם. שמרו את הטופס.

7.עברו לעמוד בו תרצו לצרף את הטופס ובחרו בעריכת העמוד עם אלמנטור

8. בחלק האחרון בתפריט האלמנטים של אלמנטור תמצאו אזור חדש: רב מסר. שם נמצאים הטפסים שיצרתם. גרירת הטופס למקום המתאים באתר תפתח את כל אפשרויות העריכה והעיצוב שלו. לחיצה על כפתור Style תפתח את אפשרויות העיצוב של הטופס.

להורדת התוסף מאתר וורדפרס wordpress.org

בהצלחה!