בלוג// חדש ברב מסר // יום ראשון 23.06.2024

x
נסו את המערכת כעת!
חדש ברב מסר

ברב מסר חדשנות ופיתוח היא נשמת אפנו. באזור זה נפרסם את כל החידושים שלנו כך שתוכלו לקבל מבט מרוכז על מה חדש ברב מסר.

נסו את המערכת כעת!
פתחו חשבון התנסות

מערכת תבניות מהפכנית

יום ראשון, 14 לדצמבר, 2014

 רב מסר מציגה: מערכת התבניות  מותאמות המובייל הטובה בעולם:

מערכת תבניות מותאמות מובייל

במציאות המודרנית מסרים רבים נקראים במכשירים ניידים – סמארטפונים, פאבלטים (סמטרטפון גדול שהוא למשעה שילוב של טלפון וטאבלט כמו אייפון 6+ או נוט 4 של סמסונג) וכמובן טאבלטים.

הנמענים מצפים לחווית קריאה מושלמת גם במכשירים האלה. יותר מכן כאשר מקליקים על קישור באחד מהמכשירים האלה הם מצפים להמשך החוויה החלקה גם בדפי הנחיתה. חוויה חלקה כוללת בין השאר גודל טקסט נוח לקריאה גם במכשירים בעלי תצוגה צרה וארוכה, ללא צורך בפעולות הגדלה של טקסט, עיצוב לינארי של טקסט שבו האלמנטים השונים מאורגנים בזה אחר זה, כפתורים וקישורים גדולים מספיק לנגיעה באצבע ועוד.

מערכת רב תבנית 2.0 מאפשרת בדיוק את זה. המסרים שלכם יאורגנו באופן אוטומטי לחלוטין כך שיתאימו את עצמם בדיוק לגודל התצוגה. בלשון המקצועית קוראים לזה טכנולוגיה רספונסיבית.

צפו בסרטון המציג את רב תבנית 2.0

חוויה מושלמת במובייל

כאשר רב תבנית 2.0 פועלת ביחד עם מערכת דפי הנחיתה רב דף המאפשרת בניית גרסא ייחודית למובייל הנמענים שלכם מקבלים חוויה מושלמת במובייל ואתם מגדילים את יעילות הקמפיינים שלכם וזוכים לגידול ביחסי ההמרה ובמכירות.

אם הנכסים שלך באינטרנט: מייל, אתר, דף נחיתה, כולם רספונסיביים הרי אתה מגדיל את אחוזי ההמרה של לקוח שגולש עם מובייל שלאורך כל הדרך רואה תוכן המותאם לרוחב המסך. בכל רגע ובכל מקום בו הלקוח שלך נמצא הוא פותח את המייל, לוחץ ועובר לדף נחיתה או לאתר המותאמים כולם לרוחב המסך במכשיר בו הוא עושה שימוש, ללא שום הפרעות או עבודה מיותרת המאפשרים לו להשלים את המשימה בין אם זה מילוי טופס צור קשר, רכישה, צפייה בוידאו או כל פעולה אחרת שאותה התכוונת שיעשה.

קראו עוד במאמר המצוין של זהר עמיהוד איך מייל מותאם למובייל יכול עזור לך לשפר תוצאות עסקיות

 

תבניות מותאמות למובייל

תבניות המתאימות באופן אוטומטי למידות התצוגה

ממשק ידידותי בשיטת מה שאתה רואה זה מה שתקבל

ממשק המשתמש של המערכת הוא ידידותי ביותר. הממשק בנוי בשיטת WYSIWYG המאפשרת לכם, גם בעתה העריכה לראות בדיוק איך ייראה המייל הסופי. כל כותב שיווקי copywriter יאמר לכם שתכונה זו היא חשובה ביותר כדי ליצור מסר שבו התאמה מושלמת בין התוכן הטקסטאלי לויזואלי.

יותר מכך: לקוחות רב מסר למעשה כבר מכירים את הממשק. הממשק של רב תבנית 2.0 זהה לממשק של מערכת דפי הנחיתה רב דף ושל מערכת הטפסים כך שמי שלמד ממשק אחד כבר מכיר למעשה את כל הממשקים האחרים.

תבניות יפהפיות

כחלק מהמערכת אנחנו מציעים 8 תבניות יפהפיות נקיות ומהוקצעות. כל תבנית תהווה עבורכם נקודת התחלה לשינויים שתוכלו להכניס בה בקלות כדי להתאים את הצבעים והאלמנטים השונים למותג שלכם. כך תוכלו לבדל את העסק שלכם ולזכות בתשומת לב וזכירות למותג שלכם.

תבניות יפהפיות

תבניות יפהפיות

הנעה אופטימאלית לפעולה

המטרה של כל מסר דואר אלקטרוני היא להניע את הנמענים לפעולה ולהעביר אותם לדפי הנחיתה שם נסגרות המכירות.

רב תבנית 2.0 מאפשר לכם לשלב במסר כפתורים וקישורים לקבוע להם את הטקסט והצבע כדי להגיע לבולטות מקסימאלית להמראת יחסי ההקלקה על המסר לגבהים חדשים

צפו בסרטון המציג את רכיבי ההנעה לפעולה במערכת רב תבנית 2.0

התחילו היום

אתם לא יכולים להרשות לעצמכם עוד רגע אחד של נוכחות בלתי מספקת במובייל. אם אתם לקוחות רב מסר כנסו עכשיו לחשבון והתחילו ליצור מסרים באמצעות רב תבנית 2.0. אם אתם עדיין לא לקוחות פתחו חשבון התנסות (גללו למעלה והשתמשו בטופס בצד שמאל) ובדקו בעצמכם את מערכת התבניות הטובה והמשוכללת בעולם!

מחשבה אחת על “מערכת תבניות מהפכנית

  1. מעניין מאוד.
    אני מבין שצריך להקים אתר,כדי ליצור לינק.
    יש אפשרות לקבל קישור טוב,
    איך לבנות אתר?

סגור לתגובות.